Skip to main content

Wynajem sali konferencyjnej i ekspozycyjnej w CEE

Centrum Edukacji Ekologicznej w Czechowicach-Dziedzicach oferuje wynajem sali konferencyjnej i przestrzeni ekspozycyjnej wraz z małym zapleczem gastronomicznym umożliwiającym przygotowanie serwisów konferencyjnych. Sala mieści się w budynku edukacyjnym CEE, w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy hrabiego Kotulińskiego 2.

Jeśli zatem potrzebujesz skorzystać z klimatyzowanej SALI KONFERENCYJNEJ do 70 osób, w pełni wyposażonej w urządzenia prezentacyjne (projektor, monitor multimedialny 86 cali, wizualizer, nagłośnienie), z możliwością dostosowania aranżacji, wystroju i układu stołów, wyboru krzeseł oraz oświetlenia – skontaktuj się z nami!

Jeśli wynajem jest łączony z usługami gastronomicznymi i kateringowymi oraz spożywaniem posiłków, konieczne jest wynajęcie w pakiecie SALI EKSPOZYCYJNEJ posiadającej małe zaplecze gastronomiczne i sanitarne oraz stoliki przeznaczone do serwowania i spożywania posiłków. Serwowanie i spożywanie posiłków na sali konferencyjnej jest zabronione – służy ona wyłącznie celom edukacyjnym.

Sala ekspozycyjna, posiadająca o wiele szersze możliwości logistyczne i aranżacyjne niż sala konferencyjna, umożliwia ponadto organizowanie wystaw, prezentacji i innych wydarzeń o charakterze edukacyjnym, szkoleniowym czy promocyjnym. Na wyposażeniu sali jest m.in. warnik, stoły gastronomiczne, filiżanki, talerze i sztućce oraz inne wyposażenie gastronomiczne. Obiekt dysponuje również m.in. pojemną lodówką z zamrażarnikiem, zmywarką do naczyń z funkcją dezynfekcji, ciśnieniowym ekspresem do kawy, z których można skorzystać przy odpowiednio długim wynajmie na zasadach ustalonych z kierownictwem Centrum Edukacji Ekologicznej.

Dysponujemy ponadto mobilnym sprzętem nagłośnieniowym, mobilną amboną, urządzeniami do przewozu materiałów i sprzętu, prezenterami i innym sprzętem, z którego pomocą jesteśmy w stanie skutecznie zorganizować różnego typu eventy.

Budynek edukacyjny, w którym mieszczą się sale, jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na parkingu zabezpieczone są miejsca przeznaczone dla niepełnosprawnych oraz miejsca parkingowe dla autobusów. Oferujemy ponadto pomoc w organizacji m.in. przerw kawowych i posiłków – dysponujemy w tym zakresie zapleczem i odpowiednim sprzętem oraz współpracujemy z lokalnymi dostawcami i usługodawcami, również w dziedzinie kuchni regionalnej.


Organizowane są u nas zajęcia edukacyjne, szkolenia firmowe, konferencje, konsultacje a nawet… wieczory poetyckie! Zapraszamy!